Prodej řeziva

Stavební řezivo je nejpotřebnějším materiálem při stavbách, proto se snažíme vyrábět veškeré velikosti, které by splňovaly vaše přání.Stavební řezivo je konstrukční dřevo vhodné na jednotlivé prvky dřevěných konstrukcí staveb, jako jsou dřevěné stropní konstrukce, střešní latě, krovy, betonářské bednění, konstrukce pro ploty, zahradní stavby a další.řezivo

Hledáte spolehlivou a profesionální firmu na prodej řeziva? Potřebujete nakoupit řezivo různých kvalit pro svoje stavby, dřevostavby, ploty či jiné konstrukce? Pak se na nás obraťte!

Prodej řeziva je jednou z našich hlavních činností, které se věnujeme již několik let, a proto jsme schopni nabídnout Vám v této oblasti různý sortiment. Proto neváhejte a přesvědčte se, že na prodej řeziva jsme vhodní partneři.

Naše firma se od samého začátku zabývá prodejem stavebního řeziva, palubek a desek OSB. Nabízíme mimo jiné prodej palivového dřeva a další doprovodné služby (doprava). Prodej řeziva je naší prioritou, proto usilujeme o to, abychom uspokojili širokou skupinu zákazníků od domácích kutilů, řemeslníků až po poptávku firem.

Při dodávce dřeva klademe maximální důraz na kvalitu prodávaného řeziva, které je zárukou dobrých konstrukčních vlastností s dlouhodobou trvanlivostí. Především se jedná o vyloučení napadení hmyzem a dodržení postupu výroby řeziva podle dřevařských norem (kvalitní prosušení). trámy

Přesvědčte se o našich schopnostech v oblasti prodej řeziva tak, jak to udělalo již mnoho našich spokojených zákazníků. Pokud Vás naše nabídka zaujala nebo potřebujte podrobnější informace, kontaktujte nás.

Prodej řeziva:
Hranoly
Prkna
Hoblovaná prkna
Fošny
Krovyfošny
Střešní latě
Obkladové a podlahové palubky
Řezivo na míru

Pila Rájec

Naše pila se nachází v areálu zemědělského družstva a nabízí Vám veškerý běžný dřevařský sortiment, dřevařskou výrobu na zakázku i palivové dřevo.

Adresa

Blanenská 470, 67902 Rájec

+420 604 807 111